Postado por Drążki.pl października 08, 2018 Jesień Jesień. Zwykle pluję na Nią, przeklinam i złorzeczę... ale nie w tym roku... Postanowiłam docenić Ją nieco... i zachwycić się Jej kolorami, klimatem, zapachami, owocami... Najlepszy plener - ogród działkowe :) Komentarze
Komentarze
Prześlij komentarz